SLEVA

Studio pro ženy
Chipolino

Dekorační panely

Dekorační panely do interieru,dekorace na zeď,lustry

 

Dekorativní panely BIPLEX  jsou designovým řešením pro moderní interiér. Díky originálnímu designu, množství různých barev a vzorů a co je hlavní, díky snadné konstrukci se panely rychle dostávají na český trh. Jsou vyrobeny z kvalitního plexiskla bez toho aby obsahovaly chlor. Desky dekoračního panelu jsou schopny propouštět sluneční světlo proto není nutné používat jiný zdroj světla při jejich používání. Použití panelů jako mobilních příček můžete skrýt požadovanou část prostoru.
Dekorativní panely k nám přišly z východu, možná právě proto v nich můžeme vidět kouzlo tradic, bohaté barvy a složité propojení vzorů. 
Dekorační panely jsou používaný jako dekorace nejen doma, ale i v kancelářích hotelech, obchodních centrech, kavárnách, restaurací. Perfektně se hodí do současného interiéru, stávají se totiž jeho nedílnou součásti. Díky panelům můžete úspěšně vyřešit problémy se zónováním prostoru, transformaci fasád, zdobení objektů, dekorováním vitrín v obchodě nebo se zdobením lustrů. Používaje dekorační panely jako záclony nebo prostírání dostanete skutečně unikátní produkt.
Díky snadné instalaci můžete provádět změny ve Vašem interiéru tak často, jak se vám jen zachce. Stačí pouze sundat panel ze speciálního kovového (chromového) háčku a změnit jeho polohu, nebo dle vašeho přání doplnit celkový obraz jiným panelem z dalších kolekcí a barev.
Dekorativní panely jsou speciálně vyráběny v podobě čtverce o rozměrech 29x29 cm a 30x30cm. Pro jednoduchou a pohodlnou montáž se doporučují speciální kovové římsy. 
Řadit podle:
dekorační panel růže

dekorační panel růže


105,0 Kč
dekorační panel labyrint

dekorační panel labyrint


105,0 Kč
dekorační panel pavučina

dekorační panel pavučina


105,0 Kč
dekorační panel květiny

dekorační panel květiny


105,0 Kč
dekorační panel chaos

dekorační panel chaos


105,0 Kč
dekorační panel klasik

dekorační panel klasik


100,0 Kč