Dětský nábytek a jeho specifika

Ačkoli každý má o dětském pokoji jinou představu, jedno mají tyto představy společné, všichni si přejeme, aby se děti ve svých pokojíčcích cítily stejně příjemně jako v mámině náručí. Barevný, pohodlný, velký jako zámek a plný hraček, tak takový si ho jistě představují děti. My dospělí myslíme spíše na praktičnost, snadnou údržbu a odolnost nábytku, kterým je takový dětský pokoj vybaven. Návrháři řeší tyto problémy pomocí multifunkčních výrobků, které rostou společně s dítětem a navíc se líbí všem. Dětský nábytek vhodný do jejich pokojíčků by měl mít také vždy odpovídající estetický vzhled a ergonomii odpovídající požadavkům na dětský nábytek. Dětský nábytek je obvykle z bezpečnostních důvodů opatřen zaoblenými hranami, aby nedocházelo k poranění dětí.

Dětský nábytek pro moderní dětské pokoje

Chceme se stát dobrými a užitečnými rádci a pomocníky rodičů v tom, jak kreativně, s fantazií a s ohledem na požadavky dětí v různých věkových kategoriích vybavovat dětské pokoje nábytkem. Proto v našich nábytkových kolekcích přicházíme s opravdu širokou škálou dětského nábytku.

Dětský nábytek, který děti milují

Děti milují prostor, barvy a hravost. Stejně tak mají nejraději doplňky, které svým tvarem připomínají dům v koruně stromů, zoologickou zahradu anebo květiny na louce. Touží mít v pokoji svoje malé safari z plyšáků či pohádkový hrad s panenkami jako princeznami. To vše jim jako jejich vnímaví rodiče můžete splnit pořízením dětského pokojového nábytku od nás.

Výběr dětského nábytku

Předem nepromyšlený nákup nábytku do dětského pokoje není většinou dobrým rozhodnutím. V prvé řadě, když začnete plánovat nákup nábytku do dětského pokoje, je zapotřebí nejprve pokoj přesně změřit. Při nákupu dětského nábytku si všímejte dobré vyváženosti mezi kvalitou, flexibilitou a cenou, kterou vám a vašemu dítěti náš nábytek zajisté poskytne. Buďte však bez obav, nebudete-li si vědět s výběrem vhodného dětského nábytku do pokoje pro vaše dítě rady, odborníci v naší firmě vám navíc rádi při výběru nábytku poradí.


SLEVA

Studio pro ženy
Chipolino

Dětský sektorový nábytek

Značku myHM jsme začali tvořit především pro naše děti. Chtěli jsme přenést naše představy o čistém, pevném a také kreativním prostředí do skutečnosti a tak jsme se rozhodli vyjít z našich několikaletých zkušeností z oblasti designu a dětského sektorového nábytku.

Jelikož víme co naše všetečky dovedou, tak proto pro nás byla nejdůležitější bezpečnost, kvalita a čistota. Důležitou rolí pro nás také byla hravost, která by navodila tu správnou atmosféru.

Je jasné, že pokud tomu prostory dovolí, tak jednou z velmi důležitých místností ve Vašem bytě je pokoj, ve kterém vaše děti vyrůstají. Ve svém prostoru tráví hodně času a proto jim dětský pokoj musíme vytvořit co možná nejlépe.

Kolekce myHM krásně propojuje fantazii s funkčností. Dáváme Vám prostor, abyste si zvolili ten správný motiv, velikost či barvu úchytky a tudíž se stali spoluautory realizace dětského pokojíku. Úchytky jsou téměř ruční práce a jsou vyráběny z litého plexi, které je designově upravené jednostranným pískováním. Sektorový nábytek je pro děti vyráběn z lamina, které má u každého prvku svou potřebnou sílu.

Dětské postele jsou rozměrově dimenzované tak, aby je náš koncový malý zákazník mohl používat delší dobu. Dáváme Vám možnost a výhodu k tomu, abyste si po čase vyměnili pouze úchytky, změnili barvu malby v místnosti a tím přetvořili atmosféru dětského pokoje pro již dospívajícího mladíka nebo slečnu.

Naše děti a jejich kamarádi jsou v pokojících spokojeni a proto věříme, že to tak bude i u Vašeho dítěte.

Barvičky úchytek

Barvičky úchytek

Řadit podle:
Úchytka panenka

Úchytka panenka


200,0 Kč
Postel zvýšená levá

Postel zvýšená levá


12 593,0 Kč
Postel zvýšená pravá

Postel zvýšená pravá


12 593,0 Kč
Schody

Schody


3 735,0 Kč
Interaktivní strom

Interaktivní strom


4 897,0 Kč
Skříň nízká uzavřená-pravá

Skříň nízká uzavřená-pravá


2 996,0 Kč
zábrana k postelí nízké-plexi

zábrana k postelí nízké-plexi


2 108,0 Kč
Skříň vysoká dveře police

Skříň vysoká dveře police


5 230,0 Kč
Skříň vysoká dveře šatní

Skříň vysoká dveře šatní


4 888,0 Kč
zábrana k posteli nízké LTD

zábrana k posteli nízké LTD


536,0 Kč
zábrana schody plexi

zábrana schody plexi


1 621,0 Kč
kontejner 3x zásuvka

kontejner 3x zásuvka


3 515,0 Kč
kontejner 1x zásuvka 1x dveře

kontejner 1x zásuvka 1x dveře


3 067,0 Kč
stůl výškově stavitelný

stůl výškově stavitelný


3 799,0 Kč
komoda 4zásuvková

komoda 4zásuvková


6 483,0 Kč
polička závěsná s plexi

polička závěsná s plexi


1 421,0 Kč