SLEVA

Studio pro ženy
Chipolino

O nás

Provozovatel:
VAL-NAT s.r.o
sidlo firmy:  Přemyslovska1911/38,13000
IČ:  24810461
Bankovní spojení:
Raiffeisenbank: 6001999001/5500

Uvádíme na český trh tureckou značkuBelis.

Belis (z arabštiny) - bílý květ, plod lásky.
   Společnost 
Belis je výrobcem dětského nábytku a textilu. Nabízí špičkové dětské postýlky a vybavení celého pokojíčku. Nábytek na první pohled zaujme elegantním a estetickým designem a obrovskou barevnou škálou, nezbytnou pro zdravý vývoj dětí. Nábytek je navržený pro jejich pohodlí a potřeby. Ve vlastním pokoji se dítě může stát námořníkem, princeznou, závodníkem nebo poznávat svět zvířátek. Pokojík Vašeho děťátka se stane jeho kouzelným pelíškem, jako ve snu.  
Při projektování a výrobě nábytku konstruktéři a návrháři věnují velkou pozornost ergonomii, aby se vaše dítě se cítilo pohodlně. Zdokonalené technologické postupy rozkládání a skládání postýlek dělají nábytek více funkční. V tomto směru vynikají zejména dětské postýlky TRANSFORMER, které se dají využívat od narození do 12 let dítěte. Postýlku TRANSFORMER
je možno rozložit na velkou postel, skříňku, a u některých postelí i na psácí stůl.

 

  Při výrobě nábytku společnost Belis používá pouze vysoce kvalitní a značkové materiály a příslušenství (MDF* , kov), šetrné k životnímu prostředí. Všechny produkty jsou vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů, které neobsahují karcinogenní látky a splňují Evropské normy pro daný sortiment výrobků. Veškeré barvy a laky použité na postýlkách a nábytku jsou netoxické a zdravotně nezávadné.
 
   Největší specialitou značky
Belis  je estetická produkce, barevná a vzorová pestrost. Vedle toho společnost klade velký důraz na zdraví dětí a jejich správný vývoj. To je také hlavním důvodem, proč se Belis v krátké době stala jednou z nejpreferovanějších značek v Turecku. Společnost vlastní certifikát ISO 9001, CE a E1. Značka exportuje svou produkci do 40 států světa ( např.  Německo,  Francie, Anglie, Rakousko, Švýcarsko,Holandsko, Lotyšsko, Maďarsko, Řecko,  Ukrajina,Rusko,  Bulharsko, Rumunsko, Albánie, Makedonie, Izrael, Sýrie, Ázerbájdžán,  Jemen, Saúdská Arábie,  Alžírsko, Maroko, Jordánsko, atd.).

  V našem obchodě nabízíme cenovou škálu opravdu pro každého. Můžete si vybrat z různých barevných variant a aplikací. Prodáváme kvalitu za přijatelnou cenu.

*  MDF (z anglického Medium Density Fibreboards), česky polotvrdé dřevovláknité desky  jsou plnohodnotnou a multifunkční alternativou masivního dřeva. Používají se na konstrukce nábytků a vnitřního vybavení.